[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / biz / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]

/b/ - Apie viską

Vardas
El. paštas
Tema
Komentuoti
Failas
Slaptažodis (Failų trynimui.)

Jei norite, galite prisidėti prie svetainės išlaikymo duodami savo šekelius man če!
Priimame ir kriptovaliutas!
Apsilankykite čeno failų talpykloje (dabar galima kelti failus viešai)! | Nesimato naujų temų/atsakymų, JS neveikia? Bandykite perkrauti puslapį su CTRL+F5 (privers naršyklę rodyti naujausią puslapio versiją).

Failas: 1581754022298.jpg (59,89 KB, 1080x721, JONAS.jpg)

 No.7616

Sveiki pedikai,

Mano vardas Jonas ir aš nekenčiu jūsų visų. Jūs visi stori ir protiškai atsilikę noulaiferiai, kurie visą dieną vien tik žiūri į debiliškus paveiksliukus. Jūs viskas kas blogiausia šiam pasauly. Atvirai kalbant, ar kuris nors iš jūsų bent esat gavęs papist? Jo, suprantu, turbūt labai linksma šaipytis iš žmonių, slepiant savo nepasitikėjimą savim, bet jūs jau peržengiat ribas. Čia jau blogiau nei smaukytis žiūrint į fotkes feisbuke.

Nesidrovėkit. Parodykit man ką sugebat. Aš praktiškai tobulas. Buvau futbolo komandos kapitonas ir startinio penketo žaidėjas savo kašės komandoj. O ką jūs sportuojat, neskaitant smaukymo į nuogas pieštines japaškes? Aš taip pat mokausi vien dešimtukais ir turiu belekokio gerumo paną (ji man ką tik pačiulpė, buvo žiauriai achujienai). Jūs visi esat pedikai ir turėtumėt tiesiog nusižudyti. Ačiū, kad išklausėt.

Nuotrauka susijusi: čia aš su savo šliūcha

 No.7626

Pirma dalis visai nebloga. Antra pastraipa tai dar tobulint[Grįžti][Eiti į viršų] [Katalogas] [Post a Reply]
Ištrinti įrašą [ ]
[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / biz / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]