[ ] [ b / int ] [ a / fa / fit / mu / v ]

/mu/ - Muzika

Vardas
Email
Tema
Komentuoti
Failas
Slaptažodis (Failų trynimui.)

File: 1426947011757.jpg (24,84 KB, 500x500, 41T55EB4EDL.jpg)

 No.1319

Kodėl šitas albumas yra toks dievinamas /mu/? Paaiškinkit.

 No.1320


 No.1321

>>1320
Nu apie SFTB ten yra tik tiek:
>[It] represented a separate (albeit brief) phase of the Swans, one in which Gira's emotions materialized as abstract soundscapes. His entire ouvre was basically a paranoid quest for a new form of religious music. No wonder that so many of his masterpieces sounded like spectral requiems for his race and his time.

Nelabai geras paaiškinimas ir dar kito žmogaus lūpomis. (aš ne TA)

 No.1322

>>1320
Kaip ir >>1321 sakė, klausiu ne Scaruffi nuomonės, o čia esančių.

 No.1323

>>1322
ce yra loginis rysys tarp scaruffi nuomones ir mu megstamu albumu

 No.1324

>>1323
Lol. Tiesa turbūt. Bet vis tiek įdomu daugiau nuomonių išgirst.

 No.1325

>>1324
perfrazuosiu tavo vilties kupina minti, anone:
aciu, bet as laukiu sirdeles apsireiskimo

 No.1326

>>1325
Tipo be jo niekas daugiau čia neklausęs?

 No.1394

Someone?.

 No.1448

File: 1427147626725.png (33,11 KB, 609x260, swanz.png)

išblukęs tas tavo coverart, TA. bet tiek to, pasiduodu.
/mu/ daugelį Swans albumų mėgsta, man rodos. bet šitas išsiskiria tuo, kad pažymi stipresnį žanro posūkį. SFTB dabar vadinamas proto-post-rock ne tik Swans kontekste, bet apskritai kalbant apie post-rocką. ir tikrai ten įvairovės netrūksta. vien ko vertas "I Was a Prisoner In Your Skull", kur turim galimybę girdėti autentišką marginalizuoto žmogaus kalbą (nepamenu tiksliai istorijos, bet tai nebuvo tyčia "meniniais tikslais" padarytas įrašas). foninė muzika tobula.
ir "Volcano", kuris sukelia tokį jausmą tarsi būtum pamiršęs, jog prisiėdei psichodelikų, ir nerandi išėjimo iš sausakimšo reivo…
abiejuose šituose kūriniuose bandai beviltiškai susiprasti, kas vyksta.
galų gale, skaitykim pavadinimą. koncepcija čia viską apimanti, dėl to šitas albumas yra toks stiprus ir reikšmingas.

 No.1453

>>1448
eik tu nx koks tu autistas

 No.1476

>>1448
Na supratau. Neturiu, ką atsakyt, kada nors paklausysiu dar. Bet turbūt negreit, nes tos 2h 21min daug psichologinio prisiruošimo reikalauja, ypač, kai taip nepatiko pirmą kartą klausant. Atrodė lyg tiesiog pretentious stuff, kad jie atrodytų keisti ir tiek.

 No.1499

>>1476
Klausyk tik pirmą CD tada, no biggie.

>Atroodė lyg tiesiog pretentious stuff, kad jie atrodytų keisti ir tiek.

O kame tau tai pasireiškė? Lyrics kaip lyrics, drone kaip drone, tas pats ir Have a Nice Life, ir Giles Corey, tik čia mažiau akustinių vietų. Jokio aš čia pretentiousness nematau. Aišku, gal kiek ambicinga daryti beveik pustrečios valandos albumą, bet tai nėra pretentiousness.
>kad jie atrodytų keisti ir tiek
Bet tai keistumas yra dalykas priklausantis nuo to, ko dar klausai panašaus. Zappa dar ne tiek keistas, Giles Corey irgi gana keista su savo Empty Churches (kelios panašios į ją yra kaip tik SFTB) ir kita, bet tai pradžioj, paskui pripranti O buvimu pretencious su keistumu nesiečiau.

 No.1506

>>1499
Turbūt taip ir padarysiu.

1. Ilgiu. Really, pustrečios valandos?
2. 'Pagrosim keistą foninę, beveik vien instrumental muziką, kad atrodytumėm kitokie'
3. Man jautėsi netikrumas, jokios emocijos aš ten nemačiau.

Zappos keista kūryba jaučiasi, kad yra ne iš to noro būti keistu, o tiesiog naturaliu buvimu tokiu.
Giles Corey ne tokia ilga ir nuobodi muzika, todėl man čia visiškai kitoks dalykas. Empty Churches turbūt viena iš mažiausiai patinkančių dainų, bet patinka, nes tai bent nėra kaip F# A# infinity, kur belenkiek laiko tą patį garsą groja.

Kodėl tu nematai šiuose dviejuose dalykuose sąsajos?

 No.1518

>>1506
1. Čia ambicijos, o ne pretentiousness, skirk du dalykus.
2. U what. Čia literally apie bet kurią post rock/ambient/drone grupę gali tai pasakyti. Jokio kitoniškumo nesivaikoma čia, tiesiog jungia drone/post rock (kartu ir išvis jį kurdami)/musique concrete/avant-garde ir eksperimentuoja. Taip, ne conventional muzika, bet ko tu tikėjaisi?
3. Tai čia jau tavo problema. Aš jaučiau emociją ir nejaučiau netikrumo.

Tai čia dabar išvis nesąmonė tada - kiek domėjaisi apie Zappą, kiek apie Swans narius ir kūrybą, kad jau žinai, kad jie tik 'bando būti keisti'? Taigi.

>Giles Corey ne tokia ilga ir nuobodi muzika

>Empty Churches turbūt viena iš mažiausiai patinkančių dainų.
Niekas neverčia klausyti, jei tau per ilgas albumas ar daina. Iš viso - trukmė nieko nepasako nei apie keistumą, nei pretentiousness (aišku, jei track'as tęsiasi valandą ar daugiau, tai žinoma, kad greičiausiai nesąmonė).
Man patiko Empty Churches, man patinka ir SFTB. Simple as that.

Kokiuose dviejuose dalykuose?

 No.1519

>>1518
1. Yra dalykų, į kuriuos iš dviejų pusių gali pažiūrėt, įsivaizduoji? Tai aš žiūriu iš tos pusės, kad jų ambicija buvo nebent patikti pretentious hipsteriams. Aš manau, kad toks ilgio pasirinkimas buvo kilęs ne iš ambicijos, o iš buvimo p-word (užpiso kartot), nes foninį experimental 2h 21min albumą be jokių emocijų ('OI ČIA KIEK UŽKILIMŲ, ĮTAMPOS'. Nichuja jos nemačiau, man ji tiesiog buvo noise erzinantis) kurti man atrodo, pasikartosiu, p-fucking-word.
2. Tikėjausi kažko sukeliančio..hmm..susidomėjimą, nenorą užmigti per jį, emocijų? Klausiau daug nuobodžių, ilgas dainas kuriančių grupių, bet jose jaučiau kažką. Tam pačiam F# A# infinity jausmų buvo.
3. Alright, dėl šito negaliu ginčytis.

Pirmąjį Zappos albumą paklausius, apie jį daug nežinojau ir jaučiau tikrumą. Apie Swans dabar žinau tiek pat, kiek tada apie Zappa, bet jie man atrodo tiesiog garbage.

Ne, aš ir nepasakiau, kad jie keisti tik dėl trukmės. Can dainos dar ilgesnės, bet jie man neatrodo keisti, pretentious dėl to. Ir lol @Niekas neverčia klausyti, jei tau per ilgas albumas ar daina. Seriously? Toks pat atsakymas, kaip prisidažiusių fyfų, kai joms tai pointinama,- 'nepatinka - nežiūrėk'.

'O buvimu pretencious su keistumu nesiečiau.'

 No.1521

>>1519
1. Lolz @ "Aš manau, kad toks ilgio pasirinkimas buvo kilęs ne iš ambicijos". Tau niekas nedraudžia manyti ką tu nori, bet kad čia kvailas bandymas užstumti išvadinant ambicijas pretenzingumu.
Nors 3 punkte rašai kad negali ginčytis dėl emocijų, bet čia vis tiek parašei "2h 21min albumą be jokių emocijų kurti man atrodo, pasikartosiu, p-fucking-word".

2. Garsiai žvengiu iš šito. Tau dviejų trackų F# A# Infinity tinka, o SFTB, kuriame ne vien drone, o ir visiškai kitokio žanro experimental ir ne vien instrumental track'ai jau viskas, blogai.
Juokingiausiai atrodo tai, kad tu kalbi apie neapykantą 4chano /mu/, paklausai jų mėgstamą albumą su nuomone, kad tau jis nepatiks, net nebandai jo suprasti klausant, rėži savo neigiamą nuomonę po pirmos perklausos pustrečios valandos albumui (negi nebuvo nei vieno, kuris būtų nepatikęs visiškai po pirmos perklausos, o vėliau pakistų nuomonė?) ir realiai be jokių argumentų kartoji, kad 'hurr durr pretentious pretentious pretentious too long pretentious'. Nu tai kam tu kalbi apie tai, kas tau nepatinka, jei tu net akivaizdžiai neplanuoji objektyviai, be neigiamų emocijų paklausyt albumo? Klausysi nebent tam, kad surast ant ko pastumt. O kam tai tau? Mum nesugadinsi jo, tai nežinau ko tu sieki.

> Seriously? Toks pat atsakymas, kaip prisidažiusių fyfų, kai joms tai pointinama,- 'nepatinka - nežiūrėk'.

Seriously. Nes akivaizdžiai ne tavo kind of thing, tai nesuprantu ko tu čia nori dar? Parašiau ir aš, ir ♥ kodėl patinka, kas blogai su tuo? Kol kas dar nepasakei jokio argumento be trukmės ir "foninės muzikos". Iš esmės lygiai taip pat gali nurašyti ir Have a Nice Life, ir Giles Corey, nesuprantu šito hipocrisy - kodėl pastaruosius du gali mėgti, o SFTB ne. Realiai jie stilistiškai daugiausiai skiriasi tik trukme, todėl ir atrodo, kad čia tavo kažkokia asmeninė vendeta prieš /mu/.

Sąsaja yra tada, kai tai akivaizdžiai matosi pažįstant žmogų ir matant jo elgesio priežastis, o ne tiesiog paklausant albumą ir nusprendžiant "hm. Ilgas albumas, nėra muzika pernelyg skirtinga (nors drone track'ai nuo kitokių gana stipriai skiriasi), bet keista. That's soo pretentious".
Labiau kaip fyfa tai čia tu kalbi, nes jos man siejasi su ta politika, kad "neužkabina per pirmas minutes/pirmą klausymą - šūdas".

 No.1522

>>1519
> nenorą užmigti per jį
>renkasi drone albumą

> emocijų

Du kartus paminėjai emocijas, paskui sakai, kad supranti, kad negali ginčytis dėl jų. Lolz.

>susidomėjimą

Tai gal tiesiog turi short attention span ir tau sunku klausytis ilgų albumų. Patarčiau vieną diską klausyt, o ne abu, jei turi problemą, bet tai kad čia jau nėra tikslo, tavo klausymas dabar tik į sudirbimą bus orientuotas.
Mane sudomino albumas. Čia vienintelis argumentas, kuris gali būt pasakytas prieš tavo 'tikėjausi, kad sudomins'. Ir kuris dabar teisus?

 No.1523

>>1521
1. Man tai neatrodo, kaip tiesiog ambicijos. Blet, tu suvoki, kad tavo nuomonė nebūtinai vienintelė teisinga?
2. Ne, F# A# infinity man taip pat toli gražu nėra geras albumas, bet nėra blogas. Ir ne, jie nėra visiškai kitokio žanro. Jie abu experimental, post-rock, dark ambient, tik skirtumas tame, kad SFTB not entirely instrumental.

Aš pradžioj dar klausiau normaliai, kuom jis patinka, 4chan'e irgi matei thread normalų. O klausiau albumo taip pat normaliai, nenusiteikus. Ir taip, stūmiau ir stumsiu ant /mu/, nes dauguma jų yra bunch of idiots.

Aa, o kodėl apie tai kalbu, ko aš čia dar noriu? Aš dabar tenoriu greičiau šitą debilišką ginčą užbaigt, kuris neprives prie niekur, o tik parodys, kad tavo muzikinis skonis akivaizdžiai prastėja.

Be šių argumentų pasakiau ir dėl emocijos, kuri man čia turbūt didžiausią įtaką turi, nes jame, kiek skaičiau, visiems emocijos svarbiausios, bet aš jų nejaučiau. inb4: kartą teklausei. Yeah, bet pirmą dainą paleidus ant repeat trims valandoms, jausčiaus lygiai taip pat, kaip viso albumo paklausius. Fucking boring.

Aha, nes jeigu mano nuomonė neįtinka, tai visad bus nebe mano nuomonė, o charakteris.

>>1522
Nu blet, aš Helios, kur nieko nevyksta, albumų klausiau, ir tai miegas neėmė. O čia nebent pabusčiau toj dainoj, kuri skamba lyg rave įkvėpėja (tikrai žinai, apie kurią aš).

Taip, tačiau norisi tau vis tiek pakartot, kad tas albumas yra šūdas, nes jis yra tuščias.

Nei tu, nei aš, nes čia subjektyvus dalykas, ko tu, deja, niekad nesuvoksi ir toliau aiškinsi, kad neteisi esu. TAIP, man reiktų daugiau jo paklausyt, bet tu irgi neklausei kai kurių albumų daugiau, kai tau jie net repulsive atrodė.

 No.1524

>>1523
Wow wow wow, calm your horses. Iš tavo pykčio čia nebelieka diskusijos, o tiesiog tavo liejimas kaip tu nekenti albumo. Tu nekart paminėjai, kad mano nuomonė nebūtinai teisinga, bet pati nurėži viską nepaliekant kitos galimybės.

1. Pasikartosiu: tai, kad tau neatrodo tiesiog ambicija, o atrodo kaip pretentiousness, yra tik tavo nuomonė. Trukmę sieti su tokiu dalyku išvis yra kvaila, tuolab kad albumas buvo ne vien drone ir ne vien toks pat visą laiką - tau susirodė taip ir ką padarysi - po pirmos perklausos dažnai lengva nesusivokt.

2. Aš galėčiau lygiai taip pat sudirbti F# A# Infinity, nes klausiau jį tik kartą ir prisimenu kaip nuobodų drone (net objektyviai žiūrint jis nuobodesnis už SFTB - menkesnė instrumentuotė, vienas stilius, nekintantis per daugiausiai, etc.), bet tai kvaila, nes vėlgi - klausiau tik kartą. Tas albumas yra 40 minučių ir aš jo normaliai nepamenu, o tu kalbi apie 2.5h albumą ne kaip apie pirmos perklausos impressions, o su pilnu įsiminimu ir supratimu jo.

>o tik parodys, kad tavo muzikinis skonis akivaizdžiai prastėja

>Blet, tu suvoki, kad tavo nuomonė nebūtinai vienintelė teisinga?
Lol @ the rage

NMH threade vienas nejautė emocijų dėl to albumo, tai ką?
O dėl pirmos dainos ir repeat tai tiesiog savo ignorance rodai, nes vien pirmam CD pilna kitokių dainų.

Kur čia charakteris netinka? Tiesiog tu iškart pirmu numeriu pirmai trukmę paminėjai, tai aš ir sprendžiu iš to, kad tau galbūt sunkiau su ilgesniais albumais. Čia net nėra kažkoks nuomonės nuspyrimas.

Taip, Volcano yra gera daina. Manęs miegas neėmė, tai čia labiau subjektyvus dalykas jau akivaizdžiai.
>Taip, tačiau norisi tau vis tiek pakartot, kad tas albumas yra šūdas, nes jis yra tuščias.
>tas albumas yra šūdas
>aš jo nesupratau po pirmos perklausos, reiškia mėšlas

Tu truputį nurimk, pažiūrėk kuris čia iš mūsų stumia ir pyksta dėl muzikos, lol.

 No.1525

nebestumkit ant F♯A♯∞. man jis atrodo žymiai rišlesnis, koncepcija lengviau įkandama, albumas garsiškai linkęs ne išskirtinai į tamsą, o į platesnį nuotaikų spektrą, ir dar politiškai sąmoningas turinys. tai priežastys, kurios lėmė, kad šitas post-apokaliptinis šedevras laikomas savaime suprantama klasika, lyginant su SFTB.
Swans mane moka išbaidyt savo obscure griežtumu. taip ir pasistoja akyse Gira, besiputojantis, rėkiantis ant savo komandos narių, kad grotų teisingai… nesu didelis mėgėjas muzikos, kildinamos iš tokių sentimentų.

 No.1526

>>1525
Apie F# kada nors vėliau dar.
Daugiau atrašyk apie Swans, jei gali, dabar nelabai ką yra pasakyti daugiau.

 No.1585

File: 1427765955208.jpg (103,89 KB, 854x935, ms_paint_music_comic__soun….jpg)


 No.1700

>>1524
Atsiprašau /mu/, kad stūmiau ant šito albumo.
Atleiskit.

 No.1736

>>1700
viskas ok.
jis „užaugo ant tavęs“, kaip sakant, po pakartotinų klausymų?[Grįžti][Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Ištrinti įrašą [ ]
[ ] [ b / int ] [ a / fa / fit / mu / v ]