[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / biz / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]

/tv/ - Televizija & filmai

Vardas
El. paštas
Tema
Komentuoti
Failas
Slaptažodis (Failų trynimui.)

Jei norite, galite prisidėti prie svetainės išlaikymo duodami savo šekelius man če!
Priimame ir kriptovaliutas!
Apsilankykite čeno failų talpykloje (dabar galima kelti failus viešai)! | Nesimato naujų temų/atsakymų, JS neveikia? Bandykite perkrauti puslapį su CTRL+F5 (privers naršyklę rodyti naujausią puslapio versiją).

Failas: 1570036439693.png (304,84 KB, 4000x3000, 8izn5xp4T.png)

 No.36

Atėjo ruduo, studentai užsidarę barakuose neturi ką veikti. Reikia padėti jiems išsirinktą gerą serialą laiko prastūmimui iki kito kolio.

Serialų rekomendacijų tema. Filmai netinka.

 No.37

>>36
>Mr.Robot
paskutinis sezonas kitą savaitę, kinematografija labai skani. Geriausias serialas kurį mačiau po Breaking Bad ar Sopranu

 No.38

>Lost

Lėktuvas nukrenta į negyvenamą salą. Dauguma keleivių išgyvena, tačiau laikui bėgant pasidaro nelabai aišku ar tie išgyvenę iš tiesų iki galo gyvi. Ir dar saloje gyvena juodų dūmų pabaisa.
Bežiūrint kils labai daug klausimų, bet ne į visus juos bus atsakyta. Visgi tai nenustelbs noro ką tik baigus vieną serija griebti sekančią.

Visai geras serialas, rekomenduočiau.

 No.39

>Stargate

Labai patiks mokslinės fantastikos fanams. Žmonės atranda vartus, per kuriuos galima patekti į kitas planetas visoje galaktikoje. Tačiau paaiškėja, kad vartai buvo palaidoti ne veltui - galaktiką valdo galingi ateiviai, kurie visai norėtų susigrąžinti kažkada valdytą žemę.
Seriale labai nemažai originalių idėjų, bet pirmieji sezonai įdomesni buvo, paskui kažkaip nusivažiavo.
Dar labai įdomus buvo Stargate Universe, o Stargate Atlantis galima iš vis praleisti, nes nieko įdomaus.

Ilgas, bet geras serialas.

 No.40

>The Expanse

Dar vienas mokslinės fantastikos serialas. Veiksmas vyksta ateityje, kai žmonės jau apgyvendino didžiąją dalį Saulės sistemos. Pagrindinės gyvenamosios vietos yra Žemė, Marsas ir asteroidų žiedas. Kaip visada jie biškį pakariauja, bet ne stipriai. Tačiau mokslininkai atranda keistą molekulę, kuri pasirodo yra ne žemiškos kilmės. O tai yra daugiau nei pakankama priežastis žmonėms kibtis už gerklių. Kuri "rasė" susipažins su ateiviais pirma?

Gal ir ne šedevras, nes biudžetinis, bet idėja nebloga.

 No.41

>Westworld

Tikiuosi dar nepavargai nuo mokslinės fantastikos, nes turiu dar vieną perliuką!
Šitas toks apgaulingas, iš pradžių atrodo, kad veiksmas vyksta senovėj, kaubojų laikais. Bet neapsigauk! Ne viskas yra kaip atrodo! O kas jei laikai visai ne seni? O kas jei kaubojai ne kaubojai ir net ne žmonės? Kaip čia taip gali būti?

Iš naujesnių SciFi vienas geresnių. Nagrinėjama žmonijos vaiko - technologijų, atėjimas į pasaulį ir naujos kartos gyvybės branda, evoliucija. Taip pat gilinamasi į žmogiškumo, laisvo pasirinkimo temas.

Iš ties geras pasirinkimas, ypač turint omeny, kad tik 2 sezonai. Susižiūrės greitai, bet pasimirš ne.

 No.42

>Black Mirror

Serialas labiau primena atskirus filmus nei serialą. Kiekvienoje serijoje pasakojama vis nauja istorija. Tačiau visos jos sukasi apie tą patį - žmogaus ir technologijų santykį, jų poveikį mums. Dažniausiai tas poveikis nėra teigiamas.
Šį kūrinį vertinčiau kaip perspėjimą visiems mums, o ypač technologijų srityje dirbantiems žmonėms. Kai kuriame pasaulį, kuris atrodo kaip sapnas, galime atsidurti košmare.

Labai geras, būtinai pažiūrėk!

 No.43

> IT Crowd

Jei esi programuotojas ir dar nematęs šito serialo - negali savęs vadinti programuotoju. Tai dokumentinis serialas apie IT skyriaus darbą. Tik peržiūrėjęs šį serialą jaunasis IT specialistas įgis pakankamai patirties bendraujant su klientais ir vadovais, atsiliepinėjant į skambučius, sprendžiant darbuotojų problemas, sužinos kaip atrodo internetas ir kur jis laikomas, išmoks suktis iš problemų.
Jei nesi IT specialistas, vis tiek gali pažiūrėti, tada geriau įsivaizduosi kaip jie jaučiasi kai kreipiesi į juos su problemomis.

Būtina pažiūrėti visiems kieno darbas susijęs su IT

 No.44

>Chernobyl

Jei apie šitą negirdėjai, tai gėda. Juk net per žinias apie jį kalbėjo, nes Lietuvoj filmuotas.
Šiaip neblogas, gali pažiūrėt.

 No.50

>Bręstantis blogis

Serialas apie chemiją ir chemikos mokytojus. Pasirodo, kad kai chemikos mokytojai suserga vėžiu - pasiunta. Ir dar kaip pasiunta! Ištaško viską ir visus ne prasčiau nei kokis Binladenas. Išsprogdina, iššaudo, nunuodija ir dar velniai žino kaip pribaigia.
Ir dar narkotikų prigamina.

Toks visai nieko kūrinėlis. Nors mokslas ir ne visada pataiko į dešimtuką, bet jei nesi chemikas, nepastebėsi.

 No.51

>Jericho

Serialas apie apokaliptinį pasaulį. Įsivaizduok - dirbi sau ramiai ir tik šast - pamatai branduolinį sprogimą kažkur ties Vilnium. Po kelių akimirkų šast - tas pats virš Kauno. Jaučiu pridėtum į kelnes? Nu šiaip tai aš irgi…
Va būtent taip šitam seriale ir įvyksta, paskui rodo kaip jie slepiasi nuo radioaktyvaus lietaus, kaip bando išgyventi, kaip civilizacija atstatyti sunku. Ir dar ne viskas… Bet apie kitką pamatysi jei žiūrėsi.

 No.70

>Filadelfijoje visada saulėta

 No.71

Failas: 1574440422815.jpg (94,3 KB, 928x523, gallery_zachgalifianakis_c….jpg)

Baskets. ciuvas nori tapti klounu ir studijavo prancuzijoj klaunu mokykloj, bet grizus i burgeryna nieks jo issilavinusio skonio nesupranta.[Grįžti][Eiti į viršų] [Katalogas] [Post a Reply]
Ištrinti įrašą [ ]
[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / biz / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]